7 روز امکان استرداد محصول

در صورت هر گونه اشتباه از سوی فروشگاه صنایع دستی ترنجینه، اعم از ارسال محصول اشتباه یا وجود ایراد و نقص در محصول، قبل از استفاده و در شرایط اولیه کالا، سفارش شما به صورت رایگان مرجوع شده و در این موارد، فروشگاه، بلافاصله کالا را برای مشتری تعویض و در صورتی که موجودی آن تمام شده باشد، به صلاح‌دید مشتری، کالا را با مدل مشابه تعویض یا وجه مشتری را عودت می نماید. در این حالت مشتری هیچ‌گونه هزینه مازادی پرداخت نخواهد کرد.

مشتری یا کاربر در صورت وجود مغایرت یا ایراد و نقص در محصول، می‌بایستی فروشگاه را در اسرع وقت از طریق راه‌های ارتباطی اعلامی در صفحه تماس با ما مطلع نماید.

در صورتی که مشتری کالا را از بسته‌بندی اولیه خارج نموده و از آن استفاده نماید، حتی در صورت مغایرت، امکان عودت وجود ندارد.

خسارت در حمل و نقل

در زمان ارسال سفارش توسط شرکت‌های پستی، مشتری موظف است در حضور مأمور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته‌بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردد و در صورتی که کالا از نظر بسته‌بندی و یا سلامت ظاهری دچار ایراد گردیده باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد.

چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (به منزله دریافت کالا به صورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، هیچ اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا قابل قبول نخواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال مشکلات بعدی نخواهد داشت.

فروشگاه ترنجینه همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارشات در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. هم‌چنین کلیه سفارش‌ها در زمان ارسال توسط شرکت پستی بیمه می‌گردد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.