ثبت سفارش

فروشگاه صنایع دستی ترنجینه از ساعت 9 تا 17 روزهای شنبه تا چهارشنبه و از ساعت 9 تا 12 روز پنج‌شنبه (روزهای کاری)، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارش‌ها می‌باشد.

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش‌دهنده در فروشگاه، درج شده و فروشگاه صنایع دستی ترنجینه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا (از جمله هزینه‌های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

در صورتی که تامین‌کننده و فروشگاه به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید.

سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.


روش های ارسال

سفارش‌ها در شهر تهران توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس و یا پیک موتوری و در سایر شهرستان‌ها، از طریق شرکت پست یا تیپاکس ارسال می گردد.


هزینه ارسال

هزینه ارسال سفارش‌ها در زمان نهایی شدن سفارش به صورت خودکار محاسبه و در قیمت نهایی منظور می‌گردد.

 
مدت زمان تحویل کالا

زمان اعلامی برای تحویل کالا طبق زمان اعلامی از سوی شرکت‌های پستی و حمل و نقل بوده و فروشگاه در مورد تحویل کالا، امکان تغییر قوانین شرکت‌های پستی را ندارد.

سفارش‌هایی که در هر شبانه‌روز به ثبت برسند حداکثر 2 روز کاری زمان خواهند برد تا به دست مشتریان ساکن تهران برسند و برای مشتریان سایر شهرستان ها بین 3 تا 7 روز کاری زمان خواهند برد.

سفارش های ارسالی با پیک در شهر تهران به دلیل قابل پیش‌بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 2 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می‌گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل سفارش حضور داشته باشند، در غیراین صورت مسئولیت و هرگونه هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می‌باشد. 


روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است.